Docieplenia Styropianem I Wełną

Elewacje Docieplenia Pruszków I Okolice

Nasze usługi obejmują kompleksowe wykonanie prac ociepleniowych oraz zakup i dostarczenie towaru wraz z pracami montażowymi. Nasz obszar działania to głównie Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno i Babice.
elewacje ocieplenia grodzisk mazowiecki

Korzyści Z Docieplenia

Nasi klienci potwierdzają duże korzyści płynące z zewnętrznęgo docieplenia budynku co znacznie obniża koszty ogrzewania budynku.
Ponad 15 Lat Doświadczenia

Wybierzemy Najlepszą Metodę Docieplenia Dla Ciebie

Ściana o dużej masie akumulacyjnej stabilizuje temperaturę w pomieszczeniach przez cały rok, zapewniając tobie duży komfort cieplny, obniżając przy tym rachunki za ogrzewanie czy klimatyzację.
Spokój I Komfort Na Lata

Zdrowy Oszczędny Dom

Wykonujemy docieplenia budynków styropianem lub wełną mineralną w zależności od państwa życzenia. Kładziemy różnego rodzaju płytki elewacyjne, elementy wykończenia drewnem, podbitki dachu, parapety zewnętrzne.

Wykonane przez nas elewacje i docieplenia zachowują swój wygląd i właściwości przez długie lata. Wszystkie prace wykonujemy według projektu i oczekiwań klienta. Dbałość o nawet najmniejsze detale pozwala nam wykonywać naszą pracę niezwykle dokładnie i przy pełnej satysfakcji klienta
Elewacje Oraz Docieplenia

Docieplenia Oferowane Przez Nas Zapewniają Następujące Korzyści

Specjalizujemy się w dociepleniach budynków styropianem i wełną mineralną oraz wykonywaniu tynków (mineralnych, silikatowych i silikonowych). Nasze systemy ocieplenia opierają się na układzie trzywarstwowym składającym się z płyt styropianowych lub płyt z wełny mineralnej, warstwy zbrojonej zrobionej z zaprawy klejowej i wyprawy tynkarskiej.

Ochrona Domu Przed Pożarem

Tworzywo jakim jest wełna skalna, jest odporna na działanie temperatur do 1000 stopni C oraz posiada najwyższą klasę A1 reakcji na ogień. Izolacja wełną całkowicie chroni elementy budowlane przed ogniem. Ponadto w trakcie pożaru nie wydziela się toksyczny dym który jest najczęstszą przyczyną śmierci w trakcie pożaru.

Komfort I Spokój Na Lata

Raz i dobrze wykonana termomodernizacja to spokój i komfort na wiele lat dla ciebie. Bardzo ważne jest, by wybrać taki materiał izolacyjny, który cechuje się stabilnością, długą trwałością i najlepszą jakością. Odpowiednio wykonane docieplenia i elewacje to również piękno nowoczesnego stylu.

Zmniejszenie Rachunków Za Ogrzewanie

Kompleksowe docieplenie budynku pozwala obniżyć koszty ogrzewania nawet o kilkadziesiąt % w skali roku. Taka oszczędność jest możliwa, jeżeli do izolacji wykorzystany zostanie wysokiej jakości materiał, taki jak wełna skalna. Pomożemy tobie znacząco ograniczyć ubytki ciepła z domu.

Izolacja Akustyczna Od Hałasu

Każdy z nas powinien móc liczyć na ciszę i spokój w swojej przestrzeni. Hałasy od strony sąsiadów, głośne imprezy czy huk dobiegający z ulic szybkiego ruchu to tylko niektóre przykłady nie przyjemnego hałasu. Odpowiednio wykonane docieplenie i izolacja budynku nie tylko ochroni nas przed hałasem wewnątrz domu, ale także skutecznie wytłumia hałasy dochodzące z zewnątrz. Docieplenie sprawi że będziesz mógł się cieszyć ciszą w swoim domu.

Potrzebujesz Naszej Pomocy?

Zadzwoń do nas i oszacuj korzyści wynikające z docieplenia twojego domu. Informacje dotyczące ceny usług udzielamy po oględzinach budowy lub zapoznaniu się z projektem.
Nasze Usługi
Klimatyzacja i pompy ciepła serwis, montaż, sprzedaż, instalacja, nowe technologie. Działamy na terenie Województwa Mazowieckiego i Łódzkiego. Największą grupę klientów posiadamy w powiatach Grodzisk Mazowiecki i Pruszków. Umów się na konsultację!
Kontakt
96-313 Jaktorów
ul. Sudecka 10
Powiat Grodzisk Mazowiecki